Audi už po prvním mytí měla známky poškození. Majitel chtěl od nás ten nejlepší coating na trhu s bezkonkurenčním leskem a ochranou, který není na volném trhu dostupný a jeho životnost by byla mnohem víc než dva roky.

Vycestovali jsme proto několik set kilometrů na představení nové keramiky a po několika hodinovém testování jsme odpověď konečně našli – Gtechniq Crystal Serum. Keramika nové generace poskytuje až 7letou ochranu a není ji možné odstranit mytím, agresivní chemii ani leštěním nejhrubší pastou (povedlo se ji sundat jedině smirkem a chtělo to hodně trpělivosti). Podobnou ochranu jsem neviděli u žádné z konkurenčních značek.

Rádi bychom Vám touhle cestou představili novou keramiku v našem portfoliu, která nemá jenom nejvyšší možnou tvrdost 9H (jako u některých jiných coatingů), no zároveň disponuje vrchní flexibilní vrstvou tvrdosti 7H – ochrana laku je tak dvojnásobná.

Crystal Serum je určeno pouze pro profesionální detailingové společnosti s dlouhou tradicí a zkušenostmi v leštění a aplikací keramických povlaků.

Audi v nádherné modré barvě prošlo jednostupňovým leštěním a ošetřením všech exteriérových částí. Crystal Serum dodalo laku vyšší a mnohem hlubší lesk s extrémně tvrdou ochranou až na 7 let.
Dopřejte i Vy Vašemu vozu jenom to nejlepší!